KONST / Litografier / Färglitografi 15154067
nr 1515 4067
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Signerad, numrerad 28/180, daterad -95. Färglitografi, bildmått: 22x26 cm, yttermått inklusive ram: 43x45 cm
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 januari 2023
kl 19:41:43
16/1 18:39:55
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni